Domů - Zvukařská škola - zvukařský kurz

Zvukařská škola - zvukařský kurz pro všechny kdo se o zvuku a zvukařině chtějí dozvědět víc.

OVERVIEW

This web page zvukarskaskola.cz currently has a traffic classification of zero (the smaller the superior). We have evaluated zero pages inside the site zvukarskaskola.cz and found twenty-two websites referencing zvukarskaskola.cz. I found one public network platforms enjoyed by zvukarskaskola.cz.

ZVUKARSKASKOLA.CZ RANKINGS

This web page zvukarskaskola.cz has seen variant amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for zvukarskaskola.cz

Traffic ranking (by month) for zvukarskaskola.cz

Traffic ranking by day of the week for zvukarskaskola.cz

Jan R. Šafařík - ozvučování, nahrávání, poradenství, akustická měření

Jan R Šafařík - spolehlivý člověk pro Váš dobrý zvuk. Za tu dobu jsem měl možnost pracovat na řadě zajímavých projektů a hlavně s mnoha zajímavými lidmi, ať už se jednalo o studiovou práci, nebo o ozvučení. Na této stránce najdete něch několik na které jsem si z hlavy vzpomněl.

T SERVIS - pódiová, světelná, ozvučovací a video technika T SERVIS

T SERVIS JE DODAVATEL OZVUČOVACÍ, OSVĚTLOVACÍ, PODIOVÉ A VIDEO TECHNIKY. Škoda auto- den otevřených dvěří. 3052015, Valdštejnská jízdárna více. 9-1052015, M3D studio více. 2015, TK Sparta Praha více. 1642015, Hudební divadlo Karlín více. 1142015, Divadlo na Vinohradech více. 2010 T SERVIS Mobilní verze.

WHAT DOES ZVUKARSKASKOLA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of zvukarskaskola.cz Mobile Screenshot of zvukarskaskola.cz Tablet Screenshot of zvukarskaskola.cz

ZVUKARSKASKOLA.CZ HOST

I detected that the main root page on zvukarskaskola.cz took one thousand four hundred and eighty-four milliseconds to download. Our parsers could not observe a SSL certificate, so we consider this site not secure.
93.185.104.33

I caught that this website is weilding the Apache operating system.

Domů - Zvukařská škola - zvukařský kurz

DESCRIPTION

CONTENT

This web page zvukarskaskola.cz states the following, "Stejně jako loni, i v letošním roce 2017 nabízíme k dalšímu vzdělávání, pokračovací kurz, který zaměřený na nahrávání a editaci v audio programu ProTools." Our analyzers viewed that the website stated " Tento KURZ 2 navazuje na základní KURZ 1 Rekvalifikační kurz Zvukový technik zvukař a je určen především pro jeho absoloventy, k pokračování studia v oboru." The Website also said " Délka KURZu 2 dva měsíce. Zahájení tohoto kurzu je 10. Vejte přihlášky, ke stažení v záložce kontakty." The website's header had mastering as the most important search term. It is followed by mix, ozvučení, and studio which isn't as highly ranked as mastering. The next words they used was nahrávání. mikrofon was included but could not be seen by search parsers.

SUBSEQUENT WEBSITES

Автоелектроника

Авто, мото товары и аксессуары. Зарядки для GPS и DVR. Авто, мото товары и аксессуары. Зарядки для GPS и DVR. Авто, мото товары и аксессуары. Зарядки для GPS и DVR. Авто, мото товары и аксессуары. Зарядки для GPS и DVR. Сайт создан на платформе Prom.

ZvukDoma lepší zvuk pre Váš život

Zvuk, s ktorým vynikne každý Váš deň. Show môže začať kedykoľvek a kdekoľvek. Zvuk živý ako nikdy pred tým. Lepší zvuk pre Váš život. Viete si predstaviť, že prídete domov z práce a jedným pohybom prsta rozoznejete hudbu v celom dome? Že si pri osviežujúcej sprche zaspievate so slovenskými interprétmi, zatiaľ čo manželka varí pri rytme salsy a deti si užívajú ich obľúbený rock v detskej izbe? My Vám to môžme splniť! Štýlový.

Звуки mp3 Сайт со звуками

Посетив этот сайт, можно получить разнообразные звуковые эффекты, шумы, которые окружают мир. Современная наука говорит, что на определенных носителях отпечаток звука можно увидеть. Древние люди говорили, что созидающий источник в первом шаге - слышимый, а потом - видимый. Эта коллекция разных звуков,. Эти звуки, сделать это быстро в популярном формате mp3. Бесплатно звуки, но и заказать звуки или рингтоны в контактной форме.

Звуки Му и все-все-все.

Петр Мамонов о смысле жизни. Пётр Мамонов на Эхе Москвы. Пётр Мамонов - О Президенте. На 120 Мамонов рассказывает о новом составе Звуков Му, с которым репетирует уже три месяца.